Главная > Про Україну > ЕПОХА ЛЮДОЖЕРІВ. Частина друга

ЕПОХА ЛЮДОЖЕРІВ. Частина друга


29-09-2018. Разместил: Admin

ЕПОХА ЛЮДОЖЕРІВ. Частина друга

 

Оговтавшись після переляку і проголошення Акту про незалежність України, усвідомлюючи швидкий і неминучий повний крах московської імперії від назвою «СеРеСеР»,  партноменклатура, очолювана Кравчуком, взяла курс на організоване розграбування гігантської на той час «соціалістичної власності» України, що була побудована і здобута важкою працею всього  Українського Народу.

Для цього спочатку в Києві, а потім в кожній області  і в кожному районі було проведено секретні партзбори так званого  партактиву КПРС, де з дотриманням суворої секретності було доведено до відома вузького кола «партактиву» про перехід від «соціалізму» до капіталізму, про початок «прихватизації» до цього недоторканної «соціалістичної власності» з тотальним розграбуванням усіх активів формально незалежної держави Україна.

Про що говорили на цих зборах представники «ума, честі і совісті», можна було довідатися з красномовної репліки одного знайомого в той час начальника податкової інспекції, який у важкому алкогольному дурмані випав з «ниви» і знайшовши точку опори на капоті службового авто, гордо, з пафосом знавця дійсних реалій тогочасної дикої «прихватизації» і гикнувши густим перегаром, зверхньо пояснив  заклопотаним «бєспрєделом» жителям багатоквартирного будинку: « – Через три роки ваші діти будуть рабами в моїх дітей !!!»   

Про людожерів і потвор від тоталітарного минулого, продовжує  згадувати

Oleg Onufrienko: ЕПОХА ЛЮДОЖЕРІВ. Частина друга

«У 1996 році генеральним директором Маріупольського металургійного комбінату "Азовсталь" став колишній перший секретар Маріупольського міського комітету КПСС Булянда Олександр Олексійович, цебто через 4 місяці після призначення Паші Лазаренка Головою уряду. 

Комуніст Булянда був сином своєї епохи, вірним сином КПСС, але масштабним крадієм бюджетним коштів ще не був.

У березні 1997 року до нього завітала Юлька Каптельман (вона ж Григянц, вона ж Тимошенко ), коханка Паші Лазаренко з особливим дорученням –  змусити Булянду О.О. закупляти газ для підприємства у корпорації ЄЕСУ, де директором була ця хижа юдонацистка. Булянда був шокований цинізмом та хамстсвом цієї хутцпістки, зліг з інфарктом до лікарні.

Невдовзі непокірному Булянді організували автомобільну катастрофу на трасі Маріуполь - Донецьк біля мосту селища Оленівка. Водій загинув, а він та його дружина були сильно травмованими, потім лежали у травматологічному відділенні Маріупольської лікарні № 4, де зробили для цього євроремонт у задрипаній палаті. Після цього, Булянда не зміг відмовити пропозиціям Лазаренка.

Паралельно з візитом до "Азовсталі ", газова принцеса завітала і до генерального директора Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Бойка Володимира Семеновича, який у цьому приазовському місті вже мав статус бого-людини, а жителі його називали лагідно -Сємьонич.

Сємьонич вислухав нахабну істоту і зателефонував своєму другові та собутильнику - Льоні Кучмі (царю ). Той захистив свого кореша, адже вже мав левову частку акцій цього металургійного гіганта, які оформив на нового зятька –   хасида В.Пінчука.

Згодом комуністи Булянда та Бойко об'єднали свої зусилля та разом з іншими червоними директорами, які вже ставали червоними буржуями, змусили Кучму зняти з посади Прем'єра -Міністра України П.І.Лазаренка через рік його бандитського свавілля. Паша був перший, хто почав грабувати країну в фантастичних розмірах.

По його стопах піде Кучма, про що свідчать плівки Мельниченка, потім гниломордий Ющ, Бандюкович та Вальцман.

У Києві один офіцер спецслужби мені розповідав, що Кучма міг і залишити Лазаренка на посаді, якби той не був таким патологічно скупим. У червні 1997 року Льоня викликав до себе Пашку і сказав :" Ти зібрав данини з усієї України на суму 1 мільярд 700 мільйонів баксів, вивіз їх до офшорів - Кіпру, Панами, маєш 8 паспортів, твоя коханка теж упакувалась на 1,5 мільярдів баксів. Давай мені 10% і все буде гаразд. "Пашок не був далекоглядним. Хотів стати Президентом, що дуже нервувало Льоньку-царька. " Навіщо мені ділитися з цим плюгавим чмопсиком, коли у мене купа бабла, маю величезну фракцію "Громада" у Верховній Раді. Вже підім'яв усю економіку, скину Кучмака і стану Гарантом !" - думалось правнуку Лазаря. 

Та дзуськи ! Царьок і він же кадровий офіцер КГБ виявився сильнішим від цинічного бариги, і 2 липня 1997 року Пашку з ганьбою турнули з крісла головного рекетира.

Невздовзі Пашу з дружиною проводжали на чартерний рейс до США сестра дружини Людмила та її чоловік Льонька Кучма. А в США вже Пашку чекала постанова про арешт, буцегарня та політична смерть.

Далі буде.»

Джерело: https://www.facebook.com/oleg.onufrienko.73/posts/136138847341990

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад