Главная > Про Україну > Про ПОШУК ШЛЯХІВ ВИЗВОЛЕННЯ

Про ПОШУК ШЛЯХІВ ВИЗВОЛЕННЯ


8-10-2018. Разместил: Admin

Про ПОШУК  ШЛЯХІВ ВИЗВОЛЕННЯ


Напхані по горло надприбутками і напиті кров’ю Небесних Сотень на Майдані, тисяч спалених і розтерзаних Героїв в підступних котлах і засідках та сотень тисяч покалічених неоголошеною війною, шоколадні виродки під керівництвом потРОШЕНка збираються «керувати» Україною і всіма українцями другий строк.

Для цього всі підконтрольні внутрішнім окупантам «експерти»  кинулися швидко переписувати історію, нав’язуючи і пхаючи з усіх щілин в мізки українців ідею фікс про «прімірєніє» з кривавими  москалями, які продовжують і нарощують окупацію Криму та Донбасу.

Про наміри продовжити свою гнилу шоколадну «лєгітімность» також свідчить і договорняк риго-шоколадних про «пєрєвибори» ЦВК, де заступниками голови «обрані» перевірені часом шахраї «вибочої» системи окупантів  –  ківалов і охендовський, від яких нічого доброго і справедливого на олігархічних виборах чекати марно.

Передвиборчий «розводняк» від внутрішніх окупантів усіх мастей супроводжується шаленою агітацією від Йулі по телебаченню, в ютубі та всіх соцмережах. З усіх можливих і неможливих дірок повилазили на всі телеканали і заполонили інтернет морози, лавриновичі, рабіновічі, портнови, гєрмани,  лукашки, гриценки, мєдвєдчуки та все їхнє риго-шоколадне кодло з усіма їхніми наємами і найомами від преси, безупинно волаючи про нестачу  власної величі і змащуючи українцям щедрими обіцянками «нову» дірку від бублика на черговому запланованому «виборчому» шахрайстві.

Маючи понад 30-літній власний досвід боротьби з існуючою внутрішньою окупацією, не менше жахаюся від наївного бажання повернути до України заморських борців з корупцією, яким начебто з-за моря чи з-за океану більше за українців хочеться поборотися з українською злочинністю і корупцією … на найвищих державних посадах ще один строк.

В цих умовах воєнного, економічного, адміністративного, фізичного і інформаційного насилля, українці продовжують шукати шляхи для всенародного об’єднання проти внутрішніх окупантів, які не дають розправити плечі Українському Народу проти ненависних вбивць і кровопивць.

Проте радує вже те, що все більше і більше утверджується остаточно серед українців основний принцип повалення ненависного риго-шоколаду –  недопущення до державного керма  УСІХ, хто раніше вже був при владі, а також стійке усвідомлення необхідності обєднання усіх національних сил.

Про ПОШУК  ШЛЯХІВ ВИЗВОЛЕННЯ від злочинної «влади» розповідає тячівський повстанець Іван Малько: 

Іван Малько 07 жовтня 2018 : Ми повинні об’єднатися …

Адже ненависть до риго-шоколадних вже така, що ніби й незначне чергове приниження чи знущання може урвати терпець українського суспільства й штовхнути на збройне винищення гнобителів.

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад