Главная > Новини > Падіння з Олімпу - неминуче !

Падіння з Олімпу - неминуче !


17-03-2015. Разместил: Admin

Переконливі факти від Олексія Подольського:

"Для тих, хто за технологами Пінчука, мов мантру, повторює дурниці про заколот кремлівських спецслужб проти Кучми, пропоную пояснити лише два факти з сьогодення.

Перший. Згадайте, як майже одразу після того, як путінські кати демонстративно розстріляли дитячі майданчики Маріуполя, Кучма у Мінську, так само – демонстративно, обійнявся із Зурабовим, який до посади посла РФ в Україні майже все життя віддав службі у КДБ-ФСБ.

Другий. Майже одразу після демонстративного – біля стін Кремля - вбивства Немцова, який серед російських політиків був найпослідовнішим другом України, Кучма жодної хвилини не чекає жодного, навіть – офіційного, розслідування. Кучма, начебто постраждалий від російських заколотів, несамовито захищає Путіна і не висловлює співчуття ані родині і друзям Нємцова, ані тим російським патріотам, які виходять на протести проти війни з українцями, ризикуючи опинитися за гратами. Натомість він - єдиний в Україні - щиро співчуває агресору і смертельному ворогу України, який поставив за мету наше знищення і поневолення:

" Я однозначно считаю, что президент России к этому прямого отношения не имеет. Если кто-то хотел сыграть на смерти такого яркого, действительно сильного политика как Немцов, то это - из другой оперы", - Леонид Кучма в интервью "Радио Свобода".

Наразі був би вдячний за поширення цього фільму".

Українські сенсації. Падіння з Олімпу

Чому сильні світу цього,політики йдуть з життя за власним бажанням,чи це зовсім не самогубство а навіть вбивства,щоб приховати злочини минулого?

youtube.com
Вернуться назад