Главная > Відео > Велетень Українського Духу: Тарас Шевченко. Заповіт (+Відео)

Велетень Українського Духу: Тарас Шевченко. Заповіт (+Відео)


9-03-2018. Разместил: Admin

Велетень Українського Духу: Тарас Шевченко. Заповіт (+Відео)

 

Він народився кріпаком. Так тоді називали рабів Московської імперії. Зараз ми навряд чи зможемо навіть зрозуміти весь той страшний і нелюдський зміст  того слова – «кріпак».

Він великий художник, який ще  з дитинства  почав малювати самотужки. Потім в дитинстві здобував знання жадібно і пристрасно, хоча страшне наймення «кріпак» все ще висіло над ним, навіть тоді, коли  в Петербурзі його вже шанували як великого поета і талановитого художника.

Він хотів померти і шукав смерті, але благородні люди викупили його від поміщика і врятували від смерті. Тільки подумайте, яка це ганьба купувати і продавати людей… Господи, де ще так потрібна Найвища Віра, Надія і Любов до Бога, як не в нашій нещасній країні.

Та серед рабського стогону і страждань, зневіри і відчаю пригнобленого народу прозвучав його крик з «Розритої могили», що сколихнув цілий світ і дав його багатостраждальному народу нове небачене натхнення до боротьби за свою Волю і кращу Долю, а його "Кобзар" - на віки став безцінним дороговказом для всіх українців.

 

Кому вниз: Розрита могила   


Не дивно, що саме сьогодні, коли йде кровопролитна війна з зовнішніми і внутрішніми окупантами, в українців виникла нова хвиля  величезного інтересу до життя і творчості Великого Тараса, який постав в усьому світі як ВЕЛЕТЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО  ДУХУ, що через віки надихає і веде нас  до боротьби за  краще майбуття.

Дивіться багатосерійний художній фільм про життя і творчість всесвітньо відомого поета, талановитого художника і пророка Тараса Григоровича Шевченка:    

 

Т.Шевченко. Заповіт. Серія 1. Давно те діялось колись...

 

Т.Шевченко. Заповіт. Серія 2. Мені тринадцятий минало...

 

Т.Шевченко. Заповіт. Серія 3. У Вільні городі...


Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 4. І виріс я на чужині

 

Тарас Шевченко. Заповіт. 5 серія. На розпуттях велелюдних

 

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 6. Там ніч, як день...

 

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 7. На сій окраденій землі

 

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 8. Душа призначенням прекрасним

 

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 9. Доля, де ти...

 

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 10. БРАТСТВО

 

Тарас Шевченко. Заповіт. Серія 11. БРАТСТВО

  

Кожен українець має знати в яких муках і стражданнях народжувався і зростав Велетень Українського Духу Тарас Шевченко, який нам заповів виконати його священний «Заповіт»

Слава Україні ! ГЕРОЯМ –  СЛАВА !

Слава НАЦІЇ ! Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна

 Вернуться назад