Главная > Про Україну > Процеси звільнення від духовного рабства наростають. Люди зносять чужинські церкви (+Відео)

Процеси звільнення від духовного рабства наростають. Люди зносять чужинські церкви (+Відео)


14-09-2016. Разместил: Admin
Процеси звільнення від духовного рабства наростають. Люди зносять чужинські церкви (+Відео)

Процеси звільнення від чужинської духовної окупації Московського пархату невпинно зростають і прискорюються, а побожні українці все більше і більше усвідомлюють і розуміють, що звільнитися з багатовікового духовного рабства і поневолення можливо тільки так, як заповідав Тарас Шевченко – рішуче і назавжди.

Саме так діяли в смт Борова, Київської області, де місцеві жителі, не чекаючи підтримки в проросійської шоколадної «влади», самостійно знесли незаконне будівництво церкви УПЦ московського патріархату. Про це повідомила Infokava.com з посиланням на business.ua

Читайте також:   «Хрещення»:  Релігійна ворожа окупація в минулому і сьогоденні

Щоб швидше припинити засилля рабського світогляду, чужинської ідеології та масових і систематичних зловживань «духовних» провідників «русскава міра»,  до жителів Борової приєдналися патріоти з найближчих населених пунктів: Мотовилівки, Плесецького, Фастова та Василькова. За словами активістів, на такі дії їх «благословив батько Тарас Шевченко».

Читайте також:   ПРОРОЦТВА, ЩО ЗБУВАЮТЬСЯ:  І МЕРТВИМ І ЖИВИМ …

Важко не помітити, що останнім часом, не зважаючи на агресивну пропаганду чужинської релігії, яка проповідує холопський образ мислення і рабську покору, відношення до церкви в українців погіршується, і це дуже непокоїть проросійський режим єврейських олігархів-україножерів, для яких церква є одним з головних інструментів маніпуляції свідомістю українців.

Читайте також:  ЗЛОЧИН НА ВІРІ.  Як підробляли  біблійні артефакти

Нахабство московського пархату і його проповідників, які відверто зневажають українців і вважають  за  тупе  овече стадо, яке вони безбожно стрижуть і ріжуть – має бути  припинено по всій Україні. В людей вже урвався терпець і немає сумнівів, що захоплені  москалями українські храми та  награбоване  майно і земля мають бути повернені українцям, а осередки ворожої духовної окупації - демонтовані.

 

09.09.2016.  Борова демонтаж церкви мп 

СЛАВА  УКРАЇНІ !  ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА НАЦІЇ !  СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

Джерело:  На Київщіні люди розтрощили недобудовану церкву (відео)

Станіслав Стеценко / Mahno.info / Україна


Вернуться назад