Главная > Статті, виступи > Генеральний прокурор: Вершина корупції і узурпації державної влади в корпорації «Україна»

Генеральний прокурор: Вершина корупції і узурпації державної влади в корпорації «Україна»


16-06-2022. Разместил: Admin

Генеральний прокурор: Вершина корупції і узурпації державної влади в корпорації «Україна»


Статтею 3 Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю, а права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Проте нинішня «держава Україна» взагалі не  відповідає перед людиною за свою діяльність і жодним чином не збирається якось виконувати свій головний обов'язок по належному утвердженню і забезпеченню прав і свобод людини.

Чому ж судами не виконується їхній конституційний обов'язок по належному утвердженню і забезпеченню прав і свобод людини ? Чому права і свободи людини і громадянина в Україні  взагалі не захищаються судом і хто винен в тому, що системно і абсолютно безкарно особи, що називають себе «суд-я» узурпували владу і нахабно та безцеремонно знущаються, грабують і катують беззаконням та безправ’ям український народ, що є єдиним джерелом влади.

Оскільки відповідно до ст. 6 Конституції України (254к/96-вр)  державна влада ділиться на законодавчу, виконавчу й судову, щоб не було узурпації державної влади, згідно ч. 3 ст. 5 Конституції України (254к/96-вр)  органи законодавчої, виконавчої й судової влади не можуть самі себе призначати, вибирати чи  створювати. Вони повинні створюватися (обиратися) єдиним джерелом влади –  українським народом.

Але як свідчить хронологія злочинної діяльності окупаційного тоталітарного режиму УРСР, по вказівці і під безпосереднім керівництвом Московії, в злочинно перейменованій державі «Україна» взагалі не утворювалися по Конституції України (254к/96-вр)  публічні органи державної органи влади, а для продовження терору, насилля, грабунку і окупації були злочинно утворені  ОЗУ грабіжників і терористів з приватизованих «судів», «прокуратури», «поліції» і «сбу» УРСР.

Читати також: Конституційний процес: Хто, коли і як вкрав нашу незалежність, державність і що робити (+Відео)

Ці так звані «правоохоронні» органи «прокуратури», «судів», «поліції» і «сбу» УРСР, перейменовані в «Україна», були злочинно передані в приватну власність осіб, які ще при московській терористичній «совдепії» виконували роль катів і насильників українського народу, що раніше були вже відзначені зрадництвом, хабарництвом, шахрайством, корупцією, грабіжництвом і злодійством та віддано служили окупаційній тоталітарній система влади УРСР-СРСР.

Тобто, зрадники, запроданці і кримінальні злочинці, зрощені в Україні «русскім міром» на жахливих репресіях і масових вбивствах українців системними голодоморами і геноцидом, отримали з рук московських імперців-окупантів  найдохідніший бізнес на законі, на насиллі, грабунку, розбої і нищенні Українського Народу та його ще належно не сформованої державності.

В цій окупаційній жахливо корумпованій «правоохоронній» системі, де кожна процесуальна дія чи злочинна бездіяльність керується по телефону і має свою ціну-таксу або безмежний «бєс-прєдєл» зловживань, особливе значення має кругова порука між приватними особами з назвами «суд-я», «прокуратура», «поліції» і «сбу» УРСР, які не мають жодних ознак публічних державних органів влади, а свою особисту і корпоративну користь здобувають шляхом групового терору і розбою.

Ще більшу вагу і ціну-таксу від злочинних органів «державного» терору тоталітарної системи окупації і гноблення УРСР-СРСР має рівень посади корумпованого чиновника, де особливу вагу і цінність для існування злочинної корпорації «Україна» має діяльність Генерального прокурора, що знаходиться на вершині злочинної піраміди, збудованої з корупції і узурпації державної влади.

Діючи в інтересах своїх членів та інших повноправних людей українського народу, що згаданий у Преамбулі чинної Конституції України 1996 року як кінцевий бенефіціар чинної суверенної Самостійної Української Держави Україна, наша громадська правозахисна організація (далі – Фонд) багаторазово зверталася до Генпрокурора Венедіктової І.В. зі скаргами щодо організованої злочинної діяльності терористичних угруповань тоталітарної системи УРСР-СРСР з назвами «поліція», «суди», «прокуратура» і «сбу» УРСР.

Читати також: ЗАЯВА про організовану злочинну діяльність «суддів» Телегуз С.М. та Романько О.О. в складі «Гуляйпільського районного суду»

Одночасно з обґрунтованими скаргами, нами надавалися Венедіктовій І.В. незаперечні докази масових злочинних зловживань ОЗУ з назвами «поліція», «суди», «прокуратура» і «сбу» УРСР, спільні дії яких спрямовані виключно на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу та на утримання терором злочинно захопленої державної влади кримінальними угрупуваннями від злочинної системи тоталітарної УРСР.

Читати також: ЗАЯВА про грабунок і розбій організованою групою у складі «судді», поліції і «сбу»

Відповідно до ст. 40  Конституції України (254к/96-вр) кожен має право на особисте звернення до посадових осіб державної влади, які зобов’язані належно розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.  Ці конституційні права і гарантії відповідно до ст. 64 Конституції  не можуть  бути обмежені навіть у військовий  або  надзвичайний час. 

Але користуючись своїм високим службовим становищем Генпрокурора, узурпувавши владу і злочинно зловживаючи державною владою, всупереч статей 3, 5, 8, 9, 19, 36, 40, 64, 68, 92 Конституції України (254к/96-вр) , Венедіктова І.В., вочевидь не вважаючи себе обтяженою державною службою і відповідними обов’язками, ЖОДНОГО разу не надала відповіді і не вжила згідно Конституції України (254к/96-вр)   належних заходів реагування, проігнорувавши всі скарги Фонду.

Читати також: ПУБЛІЧНА ПРЕТЕНЗІЯ Генпрокурору Венедіктовій

Зважаючи на те, що злочинною бездіяльністю Венедіктової І.В. вочевидь приховується і заохочується подальша організована злочинна діяльність, відкритий терор і поліцейський бандитизм, що здійснюється всупереч ч. 1 статті 37 Конституції України (254к/96-вр) , якою ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ утворення і діяльність приватних озброєних комерційних організацій, дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, незаконне захоплення державної влади і насильство, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення України  — Фонд багаторазово звертався персонально до Генпрокурора Венедіктової І.В. з публічними претензіями та громадським звинуваченням.

Читати також: ДРУГА ПУБЛІЧНА  ПРЕТЕНЗІЯ Генпрокурору Венедіктовій

Проте Венедіктова І.В., при наявності незаперечних аргументів і доказів, своєю злочинною бездіяльністю відмовилася припиняти державний тероризм і організовану злочинну діяльність незаконних формувань «поліції» під керівництвом Бідного В.Г. і Монастирського Д.А., приватних грабіжників, що називаються «суд-я» і корумпованих «прокурорів» та терористів від «сбу» УРСР, дії яких відповідно підпадають під відповідальність по ч. 1 ст. 109, ст. 170, ч. 5 ст. 186, ч. 5 ст. 187,  ч. 2 ст. 375 та ч. 4 ст. 382 КК України (2341-14)  і таки чином приховала та забезпечила подальшу безкарну організовану злочинну діяльність приватних бандитських формувань тоталітарної системи УРСР.

Згідно ст. 60 Конституції України ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, а за віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Читати також: ПУБЛІЧНЕ ГРОМАДСЬКЕ ЗВИНУВАЧЕННЯ Генпрокурору Венедіктовій

Злочинне ухилення Венедіктової І.В. від належного розгляду двох публічних претензій та громадського публічного звинувачення Фонду № 55 від 15.12.2021 по суті щодо «державного» тероризму і організовану злочинну діяльність ОЗУ від тоталітарної системи УРСР, призвели до того, що абсолютно і повністю здійснюється свідоме злочинне ігнорування багаточисленних запитів громадян України і публічних відповідей офіційних осіб щодо відсутності належного створення державних правоохоронних органи влади республіки Україна згідно чинної Конституції України (254к/96-вр)   , в результаті чого  і по сей день діють терористичні органи тоталітарної державності УРСР, що були створені ще по Конституції УРСР 1978 року, що давно припинила свою дію.

Читати також: Вороги української державності: ОЗУ з назвами «прокуратура», «суди», «поліція» і «сбу» УРСР

Завдяки цьому існуючі тоталітарні органи державної влади УРСР, які давно втратили свою правомочність – злочинно перетворені в приватні комерційні структури, які діють абсолютно протизаконно, їхня діяльність взагалі не врегульована законодавчо і абсолютно суперечить пунктам 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 частини 1 та пунктам 1, 4 частини 2 статті 92 Конституції України (254к/96-вр), в результаті чого СИСТЕМАТИЧНО і ПОВНІСТЮ ПОПИРАЮТЬСЯ УСІ ПРАВА і СВОБОДИ Людини і Громадянина в Україні, а всім без винятку членам Фонду та всім іншим людям в Україні завдається величезна матеріальна і моральна шкода, яка лавиноподібно збільшується в результаті злочинного позбавлення особистої власності членів Фонду та всіх інших людей в Україні, а також від тотального позбавлення УСІХ конституційних та інших публічних прав і свобод, від втрати доступу до судового захисту, до правосуддя,  до соціальних гарантій і інформаційних послуг під час кровопролитної і жорстокої війни, яку всіляко підтримують ОЗУ з назвами «прокуратура», «суд-я», «поліція» і «сбу» тоталітарної системи УРСР,  що нахабно і публічно діють як «п’ята» колона московських окупантів.

Далі буде…

Станіслав Павлович Стеценко   Mahno.info / Україна

Остогидла нагла брехня, фейсбучна цензура і дискримінація українців за національною і мовною ознакою?

Приєднуйся до нашого публічного каналу в Telegram: https://t.me/mahno_info

Отримай більше позитиву – підпишися на наш незалежний сайт: http://mahno.info/


Вернуться назад