Главная > Заяви, звернення > БУЛІНГ: Звернення до директора департаменту освіти і науки Озерової Т.Я.

БУЛІНГ: Звернення до директора департаменту освіти і науки Озерової Т.Я.


10-07-2018. Разместил: Admin

БУЛІНГ: Звернення до директора департаменту освіти і науки Озерової Т.Я.


10.07.2018       № 33                    Директору Департаменту освіти і науки

                                                     Запорізької державної адміністрації і

                                                     Голові обласної атестаційної комісії

                                                     Озеровій Тетяні Ярославівні

                                                    проспект Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107 

 

Шановна Тетяно Ярославівно !

Виконуючи   правозахисні функції і статутні завдання Таврійського благодійного фонду  милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонду) по захисту Людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод,  на підставі власних і наданих Сіріньок А.А. повноважень та виявлених під час громадського розслідування масових злочинних зловживань з боку ряду посадових осіб, підлеглих і підзвітних Вам, для негайного припинення злочинної практики цькування і переслідування (булінгу) в школах та застосування забороненої законом дискримінації педагогічних працівників, що вкрай негативно впливає на учнів та навчає і поширює жорстокість серед дітей, наполегливо вимагаю:

1) ознайомити увесь склад Департаменту з публікацією Фонду БУЛІНГ: Недитяча ЖОРСТОКІСТЬ, ЯКОЇ НАВЧАЮТЬ В ШКОЛІ – http://mahno.info/svitlo-ukrayinskoyi-pravdy/pro-ukrayinu/884-bulng-nedityacha-zhorstokst-yakoyi-navchayut-v-shkol.html ;

2) по фактам злочинної і протиправної діяльності та жахливого цькування, організованого директором ЗОШ № 1 м. Гуляйполя Катковою Л.Є., начальником відділу освіти Гуляйпільської міськради Науменком В.П. і начальником районного відділу освіти Гуляйпільської райдержадміністрації Бутом Р.С. стосовно вчителя математики Сіріньок А.А. під час і після її чергової атестації, ознайомити з вказаною публікацією під особистий підпис усіх керівників навчально-виховних закладів області;

3) для недопущення поширення цькування педагогічних працівників та поширення жорстокості і негативних впливів булінгу на учнів, призначити і провести публічне обговорення вище вказаної публікації, фактів масових зловживань і порушення законності та правопорядку  – в кожному навчальному закладі області, документальні докази яких були мною особисто вручені 26 червня 2018 року під відеозапис голові комісії Поліщук Людмилі Анатоліївні.

Про прийняті Вами рішення та вжиті заходи прошу повідомити мене письмово, надавши копію відповідного наказу з цього приводу.

З повагою                                                                       С.П.Стеценко

                                                                               Засновник і президент Фонду
Вернуться назад