Національні ЦІННОСТІ – ГО Суспільна Система
Головні життєві цінності людини – це те, що особливо важливо для кожної людини, її існування і щасливого життя. Саме їх усвідомлення та реалізація дають кожній людині можливість сформувати свою особистість, відчути задоволення від своєї праці і життєвої діяльності, відчути радість і щастя від оволодіння обраними життєвими цінностями.
Обрані нами життєві цінності – це наш внутрішній компас, за яким ми маємо звіряти кожен крок по власній життєвій дорозі. Але сучасний світ, спотворений ненаситною жадобою збочених правителів і окупантів, кардинально відрізняється від предковічних українських національних уявлень і бажань щасливо жити і творити на радість та добро прийдешніх поколінь.
Нинішня існуюча реальність підтверджує, що привнесена окупантами, злодіями і грабіжниками ненаситна жадоба матеріальних цінностей, виявилася для українців такими, що не дають радості суспільного життя і є смертельно небезпечними взагалі для снування всього українського народу і української держави.
Наші етнічні цінності – це сукупність життєвих установок, орієнтирів, моральних ідеалів, культурних традицій, які самі члени УКРАЇНСЬКОГО етносу вважають найбільш характерними й важливими для свого народу й, в остаточному підсумку, для призначення людини взагалі.
Нинішня жорстока реальність вимагає кардинальної зміни цінностей і орієнтирів: з рабського існування – на незалежне, заможне і щасливе життя вільного народу, з уточненням та сучасним визначенням сучасних національних цінностей, які здатні докорінно змінити життя українського народу.
Національні ЦІННОСТІ
ГО Суспільна
Система
1. Визначальною цінністю є людина, втілення та розвиток її здібностей/талантів.
2. Гідність людини.
3. Правда як носій духовної істини.
4. Духовність становить основу національного буття та підпорядковує матеріальне.
5. Україноцентризм як верховенство інтересів українства та суверенітет Українського народу.
6. Визначальною та незамінною в суспільних відносинах є українська мова.
7. Суспільство рівного доступу/справедливі можливості.
8. Воля та відповідальність кожного громадянина.
9. Єдність та гармонія людини з природою.
10. Природні ресурси - невідчужувана загальнонаціональна власність українського народу.
11. Земля - невід’ємна основа життєдіяльності та розвитку українства.
12. Безпека людини та країни.
ЗАСАДИ
Суспільна Система урядування закладає нові форми суспільних відносин задля дійсного українського народовладдя та створює інструменти для втілення та подальшого гарантування національних цінностей, а саме:
1. Встановлення та здійснення нового типу влади Українського народу - Суспільної Системи урядування громадян в Україні на базі прямої мережевої електронної демократії.
2. Розбудова Суспільної Системи та управління країною є спільною справою відповідальних громадян.
3. Відповідальні громадяни мають обов’язок брати участь у розбудові Суспільної Системи, встановленні розподілу владних повноважень та в управлінні країною.
4. Громадяни добровільно об’єднуються у територіальні громади, громадські та професійні об’єднання, політичні організації.
5. Український громадянин відповідальний за формування органів управління та контролювання їх діяльності.
6. Громадяни зобов’язані захищати свої конституційні права та свободи у випадку узурпації влади, посягань на конституційний лад, національний суверенітет, територіальну цілісність України.
7. Відповідальні громадяни мають володіти вогнепальною зброєю для виконання суспільних обов’язків.
8. Органи влади формуються на засадах субсидіарності та залежні від суспільних важелів впливу на них. Персональний мандат.
9. Управлінцями можуть бути лише громадяни України, віддані інтересам українського народу, виключно з єдиним українським громадянством, набутим в правомірний спосіб.
10. Управлінці відповідальні за зобов’язаннями, що випливають із їх повноважень.
11. Щодо осіб в управлінні діє порядок їх заміни, ротації та відкликання.
12. Для народних депутатів витримується кар’єрний або професійний та освітній ценз.
13. Особи винні у злочинах проти української нації або у руйнуванні державності підлягають покаранню без терміну давності.
14. Ліквідація олігархократії, верховенство загальних національних інтересів та безумовне підпорядкування їм корпоративних, регіональних, місцевих, колективних та інших локальних інтересів.
15. Володіння, розпорядження і управління стратегічними галузями та особливими підприємствами обумовлюється національними інтересами.
16. Земля, вода та інші природні ресурси є загальнонаціональною власністю і не можуть використовуватись на шкоду інтересів українського народу.
17. На землю, як на репродуктивний національний ресурс - позбавлення права власності українського народу та/або користування нею повністю, частково чи тимчасово – не допускається.
18. Кількісні і якісні обмеження на володіння та користування землею сільськогосподарського призначення.
19. Основою аграрного устрою в країні є сімейне фермерське господарювання.
20. В міжнародних справах країна керується національними інтересами, у нас переважають постійні інтереси над постійними друзями.
21. Зазіхання на будь-який аспект суверенітету українського народу обумовлює комплекс заходів нейтралізації ворожих намірів.
22. Обороноздатність країни забезпечується володінням будь-якою зброєю, не забороненою визнаними міжнародними документами.
23. Московія є багатовіковим агресивним ворогом незалежності та суверенітету Українського народу і у теперішньому стані російської федерації становить екзистенційну загрозу існуванню нашої держави та українства загалом.
24. Мобілізація усіх ресурсів країни та міжнародної допомоги для перемоги у війні з агресором і звільненні українських земель.
25. Превентивна система інформаційної, економічної та військової безпеки.
26. Загальний військовий обов’язок, резервна армія та територіальна самооборона.
27. Повернення української мови в усі сфери суспільної та державної життєдіяльності.
28. Підприємницька діяльність не може шкодити природньому середовищу.
29. Трудова діяльність будь-якого підприємства, організації є спільною справою її працівників, керівників та роботодавців – практика солідаризму.
Велика мета Суспільної Системи – це побудувати країну для українського народу на основі нових суспільних відносин.
Джерело: Суспільна Система ; https://www.facebook.com/groups/1025492514300063/permalink/1062691590580155/
Станіслав Стеценко Mahno.info / Україна
Остогидла цензура і дискримінація українців за національною і мовною ознакою ?
Приєднуйся до нашого публічного каналу в Telegram: https://t.me/mahno_info
Отримай більше позитиву – підпишися на наш незалежний сайт: http://mahno.info/