Главная > Програми і акції > Про загрози і завдання Президенту: ЗАГРОЗА № 3

Про загрози і завдання Президенту: ЗАГРОЗА № 3


6-11-2018. Разместил: Admin

Про загрози і завдання Президенту: ЗАГРОЗА № 3


Оглядаючись в минуле і аналізуючи ВСЕ  від самого початку УКРАЇНСЬКОЇ  НЕЗАЛЕЖНОСТІ, свідомі громадяни  і патріоти України вже  сьогодні  остаточно усвідомили, що всі нинішні негаразди, біди, масові вбивства і важкі каліцтва, страждання  та кров зовсім не випадкові, а свідомо організовані і здійснені за волею і руками найвищого керівництва нашої держави.  

Так, так,  саме вони –    НИНІШНІЙ «однотуровий і легітимний»  та УСІ попередні чотири президенти несуть персональну відповідальність за той жахливий грабунок держави і всього народу, за криваві майдани і пролиту безневинну кров, за сепаратизм, здачу і поділ нашої святої землі, за неоголошену криваву війну і державну зраду, за відверті вбивства і розстріли багатьох тисяч кращих патріотів, за муки і страждання ув’язнених, закатованих і взятих в полон лютими ворогами, за беззаконня, сваволю і абсолютний «бєспрєдєл», що коїться до нині.

Президент України є ГАРАНТОМ ДОДЕРЖАННЯ КОНСТИТУЦІЇ і ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УСІХ ПРАВ І СВОБОД !!! Саме завдяки повній безвідповідальності найвищого керівницва і повній узурпації державної влади – права людини стали НЕДОСЯЖНИМИ для УКРАЇНЦІВ !!!

Природні права людини, що безпосередньо вказані в Конституції та навіть право на життя –  нехтуються і не забезпечуються ! Звичайний українець не має жодної можливості себе захистити в існуючій системі – юридичні механізми працюють лише за «великі гроші» та тільки для «своїх», а право на зброю та на захист – категорично відсутнє. Існуюча кримінальна «влада» грубо порушує Конституцію, зокрема в частині не введення воєнного стану чи продовження пограбування Українського Народу через тарифний геноцид. І це глобальна загроза для існування Українського Народу!

Що повинен зробити майбутній президент щоб забезпечити захист і суворе додержання прав українців ?

 

Які завдання Президенту поставиш ти, для забезпечення досяжності прав для українців ?

 

Свої пропозиції до переліку завдань для Президента надсилайте в повідомленні на FB-сторінку або на: ss.grom.ukr@gmail.com

Джерело: Суспільна Система  ; Сайт: ss-ukr.net.

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад