ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ для претендентів в кандидати Президента України
Дивується цивілізований світ і не розуміє, як в Україні можуть стати «пр-РЄЗІДЄНТАМИ» кримінальні злочинці з двома судимостями, міністрами і прем’єр-міністрами – корупціонери найвищого ґатунку, або неуки і злодюжки без освіти, але з купленими дипломами і «рєхВОРматорськими заслугами», головою парламенту – особа з комплексом вад і медичним діагнозом легкого дебілізму, а депутатами – кримінальні авторитети від злочинних угрупувань, грабіжники, мародери та злодії і шахраї усіх мастей.
Відповідь напрочуд проста – окуповане і постгеноцидне українське суспільство нічого не вимагало від тих, кого під виглядом шахрайських «виборів» йому ставили за «пр-рєзідентов» окупанти зовнішні і внутрішні.
Пропонуємо узагальнені пропозиції критеріїв відбору, для визначення кандидатів на посаду Президента України, встановлених активними учасниками мережі взаємодії Суспільна Система з відповідними доповненнями і обґрунтуваннями.
Забороняючі ( при наявності котрих кандидатура особи не розглядається):
1. Іноземець або представник національних, сексуальних та інших меншин.
2. Участь в кримінальних злочинах, зокрема: зраді, сепаратизмі, колабораціонізмі та інших злочинах проти Українського народу та держави.
3. Керівництво в компартійних, комсомольських органах.
4. Робота в органах КГБ та ГРУ в період радянської доби, (або робота у відповідних органах РФ після розпаду СРСР).
5. Перебування в ролі агента, інформатора, "сексота”КГБ, ФСБ, ГРУ та інших радянських або російських органів, які вели та продовжують боротьбу проти Українського народу.
6. Якщо особа була або є співробітником, агентом, інформатором секретних, розвідувальних, дипломатичних чи інших державних служб іноземної держави.
7. Якщо особа була або є відповідальним співробітником, членом керівного органу, акціонером великих, середніх чи малих іноземних фірм, компаній, ЗМІ, зокрема транснаціональних корпорацій.
8. Якщо особа була або є кліриком церкви московського патріархату чи іншої іноземної церкви.
9. Якщо серед близьких родичів були організатори або виконавці Голодомору, учасники заградзагонів часів Другої Світової війни; вояки загонів, що боролись проти УПА, ОУН, службовці НКВД, КГБ, ФСБ, ГРУ та керівники партійних чи совєтських органів.
10. Якщо особа була або є партнером, працівником, акціонером олігархічних компаній, фірм, або є залежною від таких будь-яким чином.
11. Якщо з боку особи мав місце факт зневажливого ставлення до України, українського походження чи гідності й честі Українців.
12. Якщо для особи значимість багатства, грошей, матеріального забезпечення є первинною по відношенню до ідейної, духовної, моральної складової буття, і з боку такої були прояви здирництва чи несправедливого збагачення.
Необхідні (за прийнятними і найвимогливішими):
1. Українець за походженням і суттю, народжений в Україні, з українським родоводом: з самодостатніми психічно здоровими предками, які мали помітні господарські або громадські досягнення.
2. Особа, що вибудовує в дусі національного українського світосприйняття усі аспекти духовної, культурної, історієзнавчої, сімейно-побутової, освітньо-виховної та інших сфер свого життя.
3. Особа, що усвідомлює позитивні та негативні сторони Українського народу, ідентифікує себе його частиною; здатна співчувати своєму народові.
4. Особа, віком не молодше 40 років, з прозорим життєвим шляхом і позитивним досвідом фахової, військової, громадської, правозахисної, волонтерської діяльностей в інтересах Українського народу. Наявність військової підготовки та командного досвіду.
5. Особа високих вольових та моральних якостей, чесна та порядна, психологічно стійка до сторонніх впливів та маніпуляцій, що має підтвердження життєвими рішеннями та вчинками.
6. Особа, що вміє визначати справжніх національно налаштованих професіоналів, здатних до ефективних рішень, для делегування їм відповідних повноважень.
7. Особа, котрій характерний критичний спосіб мислення та системний аналіз важливої інформації.
8. Особа непохитна й жорстко рішуча у втіленні прийнятих планів та у виконанні Завдань для Президента, правдива та безкомпромісна в досягненні мети: побудові успішної національної держави.
9. Особа, з наявним персональним внутрішнім прагненням побудувати й ствердити потужну Українську державу.
10. Особа, стійка перед спокусами багатством, славою, владою, що підтверджено життєвим досвідом.
11. Особа, що має вміння та досвід масштабного керування людьми і процесами, зокрема в кризових ситуаціях, а також вміє визначати пріоритетність різнострокових завдань і розв’язувати їх комплексно та системно.
12. Особа, здатна до відповідального й безумовного підпорядкування усіх своїх здібностей та дій суспільно-національним інтересам з метою виконання визначених Завдань для Президента.
13. Особа, що усвідомлює дійсні причини багатовікової війни московитів проти Українського народу та спроможна організувати усі сфери і галузі в країні для перемоги над ворогом, його агентами та колаборантами.
14. Особа, що глибоко усвідомлює основні проблеми та загрози теперішнього кланово-олігархічного устрою в країні, принципи та взаємостосунки різних факторів суспільного життя, їх вплив на процеси державотворення.
15. Особа, котра своєю діяльністю підтвердила стійкість та послідовність у протистоянні олігархократії та антиукраїнським проявам.
16. Особа, що усвідомлює явний та прихований потенціали Українського народу, чітко розуміє способи їх вивільнення та взаємодії з суспільством з метою перебудови держави та країни.
17. Особа, що усвідомлює й використовує переваги Українського народу в конкурентній боротьбі з іншими націями, а також розуміє принцип балансу сил та інтересів у взаємостосунках між державами а також між корпораціями.
18. Особа, котра здобула вищу освіту і здатна до постійного розвитку та самоосвіти.
19. Особа, котра вільно і в досконалості володіє українською мовою, знає українську історію, має високий рівень айк’ю (IQ – intelligence quotient), загальної ерудиції і української культури, щоб добросовісно виконувати свої обов’язки гаранта Конституції, утверджувати суверенітет і незалежність Української Держави, забезпечувати усі права і свободи Українського Народу та мати всі необхідні якості високо і достойно представляти Український Народ і Україну на міжнародному рівні.
Наша громадська правозахисна організація рішуче наполягає на доповненні цих НЕОБХІДНИХ КРИТЕРІЇВ ВІДБОРУ кандидатів в Президенти пунктом 19, який абсолютно закономірно пов’язаний і випливає з попередніх критеріїв відбору, визначених вище в пунктах 1, 2, 3, 12, 16, 17, 18 від Суспільної Системи .
Доповнення пунктом 19 є не тільки вкрай необхідним, а Є ЩЕ Й ОБОВ’ЯЗКОВИМ ЗГІДНО НАЦІОНАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ, що визначені в пунктах 5, 6, 12 і які закріплюють Україноцентризм як верховенство інтересів Українства, утверджують українську мову як ВИЗНАЧАЛЬНУ та НЕЗАМІННУ в суспільних відносинах, що загалом забезпечує суверенітет Українського Народу, безпеку людини Української Нації та безпеку українських кордонів і усієї країни, а згідно пункту 27 ЗАСАД НАЦІОНАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ , на кожного кандидата в Президенти покладається найвищий обов’язок повернення української мови в усі сфери суспільної та державної життєдіяльності.
P.S. Коефіцієнт інтелекту (англ. IQ — intelligence quotient) — кількісна оцінка рівня інтелекту людини, який дає можливість порівнювати рівень інтелекту претендентів на посаду Президента відносно рівня інтелекту середньостатистичної людини такого ж віку. Коефіцієнт інтелекту визначається за допомогою спеціальних тестів і науково оцінює фактор загального інтелекту .
Джерело: http://ss-ukr.net/docs/21-kryteriyi-vidboru-kandydativ-na-posadu-prezydenta-ukrayiny.html ; https://uk.wikipedia.org/wiki/Коефіцієнт_інтелекту
Станіслав Стеценко Mahno.info / Україна
Остогидла цензура і дискримінація українців за національною і мовною ознакою ?
Приєднуйся до нашого публічного каналу в Telegram: https://t.me/mahno_info
Отримай більше позитиву – підпишися на наш незалежний сайт: http://mahno.info/