Главная > Про Україну > ДЕКОЛОНІЗАЦІЯ через НАТУРАЛІЗАЦІЮ ГРОМАДЯН

ДЕКОЛОНІЗАЦІЯ через НАТУРАЛІЗАЦІЮ ГРОМАДЯН


25-09-2016. Разместил: Admin
ДЕКОЛОНІЗАЦІЯ через НАТУРАЛІЗАЦІЮ  ГРОМАДЯН

Наші  предки  знали  самі  і  завжди навчали своїх нащадків як відокремити зерно від полови. Спосіб дуже простий – просіяти через решето і провіяти на свіжому вітрі.  Принцип також  простий і давно відомий     повноцінне і важке зерно через решето впаде додолу і потрапить в комору, а пуста полова – полетить за вітром і не заважатиме доброму господарю. Те ж саме необхідно здійснити і в Україні, щоб раз  і назавжди  відокремитися від агресивного  «русскава міра», що несе  нам лише рабство, війну, кров  і страждання.

Дворічна  кривава війна, що виникла і підтримується московською ордою на Донбасі і в Криму,  остаточно переконала українців у необхідності повного  відокремлення  від північного «брата», який з особливою жорстокістю  і завзяттям  катує  і  вбиває українців  та  кримських татар,  а  їхні міста і села –  грабує  і  перетворює в руїни, непридатні для життя.

Читайте також:  ОКУПАЦІЯ:  Види, форми і наслідки що можуть стати смертельними   

В таких умовах жахливої  ординської окупації, деколонізація України стала особливо актуальною і життєво необхідною. При цьому  першочерговою  умовою для забезпечення нашої  безпеки і виживання є необхідність чіткого розмежування  нашого рідного українського  і  чужого та  агресивного «русскагаварящего»  населення, що підтримує  злочинний  сепаратизм і  криваву війну  «русскава міра».

Читайте також:  УКРАЇНСЬКА  МОВА  – ключ до успішного завершення Революції Гідності

Щоб  повернутися до своїх кордонів і мати чітку межу з агресивними  москалями, маємо в Україні повернути  одночасно і кордони  рідної мови, що кардинально  відрізняє нас  від ворогів та оберігає нас культурно.  Нічого нового вигадувати українцям  не потрібно –  досить скористатися досвідом наших братів-прибалтів. Ось як  описує  досвід деколонізації  в незалежній  Латвії Volodymyr V-uk :

«На прикладі Латвії  ось як це відбувалося...
Там  зараз  існують два паспорти:  паспорт  ГРОМАДЯНИНА  і  паспорт НЕ  ГРОМАДЯНИНА.
Після проголошення Латвією своєї незалежності, усі латвійці, які жили в Латвії до окупації 1940 року отримали паспорт громадянина.
Усі інші, хто народився в Латвії після 40-го року чи приїхав сюди за радянської влади, повинні були  пройти  натуралізацію, тобто довести, що він громадянин Латвії і отримати паспорт громадянина, або ж отримати паспорт не громадянина.

У чому різниця між паспортом громадянина і паспортом не громадянина?

Латиш з паспортом громадянина має право голосу, отже ходить на вибори, обирає владу і може бути сам обраним та працювати в органах влади.  А також з паспортом громадянина можна працювати в державних установах.

Латвієць НЕ громадянин не має права голосу, не працює у владі та в державних установах.

Щоб
 отримати  паспорт  громадянина - стати громадянином, латвієць повинен здати три екзамени:

1. На знання мови

2. На знання історії Латвії

3. На знання Гімну Латвії

Знання мови - це особливе питання.

Якщо людина збирається працювати навіть на хазяїна, а не в державних органах і ця людина по роботі спілкується з іншими людьми (наприклад продавець квітів на ринку) така людина повинна мати сертифікат з латиської мови.
Це стосується всіх професій, в коло яких входить спілкування з людьми.
Тобто, на роботу беруть не тільки з паспортом чи трудовою книжкою, а й з мовним сертифікатом.

В  Латвії  існує  ІНСПЕКЦІЯ З  МОВИ.

Вона слідкує за тим, щоб працівники мали мовні сертифікати. Якщо інспекція виявить приватну фірму (я вже не кажу державну установу), працівника якої взяли на роботу без такого сертифікату –  директора фірми чекають великі штрафи.
 

Читайте також:  В Україні триває небачена русифікація, що межує з расизмом і звірствами на мовній і національній основі

В Латвії багато латвійців живе з паспортами  НЕ  ГРОМАДЯН Латвії саме через неспроможність здати екзамен з мови, бо не можуть її вивчити.

Вивчити латвійську мову не можуть, як правило, російськомовні.

Знайома ситуація з вивченням російськомовними української чи не правда?

Що цікаво, з проголошенням незалежності, латвійці, які працювали в органах радянської влади, КДБ, міліції, в армії –  отримали в паспорт так звану круглу печатку.

Люди з круглою печаткою вже ніколи не могли працювати в органах незалежної Латвії та при владі. В переважній більшості такі люди виїхали з Латвії на історичну Родіну.

Така сама ситуація в Естонії і трохи інша в Литві.

Ну що, українчики, переварюйте... »

Читайте також:  ПОГЛЯД В САМИЙ КОРІНЬ ЗЛА !

P.S.  Без подібної НАТУРАЛІЗАЦІЇ  УСІХ  ГРОМАДЯН   в Україні, неможливо буде зупинити грабунок, руйнацію і подальшу окупацію України, забезпечити стабільний мир,  спокій  і сталий розвиток  суспільства в Українській державі.

Щоб припинити раз  і  назавжди агресію та  криваву  війну «русскава міра», який  мовно і збройно окупував Україну, УКРАЇНЦЯМ ТРЕБА  БУТИ  РІШУЧИМИ і  ЯКНАЙСКОРІШЕ  ПРОСІЯТИ та   ПУСТИТИ  ЗА ВІТРОМ  ВСЮ  ПОЛОВУ «русскава міра», щоб  жити далі у спокої  і злагоді  на своїй, Богом даній землі.

СЛАВА  УКРАЇНІ !  СЛАВА НАЦІЇ  ПЕРЕМОЖЦІВ ! 

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад