Главная > Про Україну > ЗВІДКИ ВИЛУПИЛИСЬ і ЗРОСЛИ ЗЛОЧИННІ КАДРИ ПРОКУРАТУРИ

ЗВІДКИ ВИЛУПИЛИСЬ і ЗРОСЛИ ЗЛОЧИННІ КАДРИ ПРОКУРАТУРИ


2-12-2017. Разместил: Admin

ЗВІДКИ  ВИЛУПИЛИСЬ  і  ЗРОСЛИ  ЗЛОЧИННІ  КАДРИ  ПРОКУРАТУРИ

 

Діяльність українських  прокурорів  і колумбійської мафії мають дуже багато спільного. Єдина різниця лише в тому, що колумбійська мафія виробляє самостійно дорогі і широко застосовувані наркотичні препарати, а українські мафіозні клани прокурорів  АБСОЛЮТНО НІЧОГО  НЕ  ВИРОБЛЯЮТЬ, але МАЮТЬ НЕ ГІРШІ, а то й більші ДОХОДИ і СТАТКИ без жодних витрат.

Прокурори і загалом прокуратура сучасної України – без сумніву така ж «еліта» нашої держави,  як і, скажімо,  наркобарони  в далекій Колумбії. Адже  навколо Києва та інших міст і містечок нашої країни вам безпомилково покажуть не гірші за колумбійські вілли місцеві «гніздечка» та маєтки районних чи обласних прокурорів, що оформлені на всіх їхніх родичів і  дуже нагадують зменшені копії Межигір'я, де вишукано і комфортно проживає  злодійська «еліта» України.  

Проте існує ще одна суттєва різниця між колумбійською мафією і українською, де УКРАЇНСЬКА  МАФІЯ  ЄДИНА  В  СВІТІ МАЄ ДЕРЖАВНИЙ  СТАТУС, що  без сумніву вказує на  значно вищий рівень від заокеанських мафіозі. Але вчорашнє помпезне святкування «дня прокуратури» наглядно показало, що це виглядає як  спектакль дешевого погорілого театру, де роль прапороносця виконує на біс сам «пРЄЗІДЄНТ», а завершальні бурхливі овації прокурорської мафіозної зграї зриває стоячи на колі і зі схиленою головою другий кум-прокурор, якого театрально благословляє на нові злочини царюючий кум з найвищим статусом головнокомандуючого державної мафії.

Читати також: Прокуратура  –  як ЗРАЗКОВА  ЛАНКА  КОЛУМБІЙСЬКОЇ  МАФІЇ  в Україні

То звідки ж взялося і виросло отаке «коріння» в української мафії, що значно випередило  найкрутіших колумбійських мафіозі ? Виявляється, для того щоб стати прокурором чи суддею, який нічого не робить, але має більше за всіх … навчила  і виростила  попередня «савєцкая сістєма» державного терору, в якій дуже успішно працювали родичі сучасних прокурорів.

 

Стану ПРОКУРОРОМ, там способності нє нужни… 
 
Стану ПРОКУРОРОМ, там способності нє нужни… 

 

Цей уривок з фільму "Поема про море" Олександра Довженка 1958 року  красномовно підтверджує походження лінивих нездар і неуків, що потім всілися в крісла прокурорів. В подальшому партноменклатура, підпорядкована Москві, своїх розбещених, пропитих і збочених владою синочків, дочок і онучків, які називалися в українському народі «залатой маладьожью»  –  мали особливий пріоритет на посади прокурорів і на кумівство з «савєцкім» криміналітетом. Приклад «хєнєлального пгокугога» Луценка тому яскравий приклад. Ось як без прикрас характеризує діяльність  нинішнього «хєнєлального пгокугога»  СОВІСТЬ  УКРАЇНСЬКОЇ  НАЦІЇ  Степан Ількович Хмара:

 

Степан Хмара жорстко охарактеризував Юрія Луценка

 

На фоні жахливо корумпованих судів і владоохоронної поліції,  прокуратура виділяється не тільки особливо цинічною  корупцією, а й особливим підбором кожного прокурора – від Генерального до районного.  Адже попередня «савєцкая сістєма», визнана законом злочинною , а також  кримінальна банда  Януковича і нинішня «шоколадна» тиранія, що  створювали  і легалізовували   кримінал в системі державних органів влади,   дуже уважно підбирали «кадри», які  по закону мають боротися з  криміналітетом.

Саме тому прокурори   від районного до генерального  призначалися і призначаються виключно на основі  перевіреної  участі кожного в масових зловживаннях і в здійсненні прокурорського «бізнесу» на законі, а також виключно  на родинних і кумівських зв’язках.

 

Відбір на прокурорські «хлібні» посади здійснювався в першу чергу з тих, хто вірно служив московським окупантам і виконував роль жорстоких і безпринципних катів України. Їхні колишні прізвиська, які стали прізвищами в паспорті, безпомилково визначають їхні людські якості  і  говорять самі за себе про те, як  діють на прокурорських посадах: «плохий», «вкарман», «горбань», «чорний», «сєміголовський», що уособлюють собою багатоголове ЗМІЇНЕ КУБЛО, що отруюю і знищує Україну та публічно знущається і глумиться з українців.  

Читати також: Список прокурорів, що підлягають обов’язковій публічній люстрації

Багаторічний  відбір  і формування «кадрів» прокуратури   бандитською окупаційною владою, призвели до створення жахливої прокурорської системи, яка ЦІЛЕСПРЯМОВАНО  «КРИШУЄ»  ОРГАНІЗОВАНУ  ЗЛОЧИННІСТЬ і діє як організоване злочинне  угрупування, що спрямоване проти законних прав і свобод громадян.  Більше того, органи прокуратури  в купі з корумпованими судами і міліцією перетворилися в жахливий каральний орган для УКРАЇНЦІВ, що не бажають жити по «бєспрєдєлу»   так званих «правоохоронців».

Комуністичний тоталітарний режим 1917-1991 років в Україні з величезним запізненням, але вже відповідним законом визнаний злочинним і таким, що здійснював політику державного терору . Але прокурорські кадри, що старанно підбиралися і формувалися на протязі багатьох десятиліть панування «совєцької» політики державного терору – продовжують прокурорський державний терор в Україні.

Цих зарозумілих і надзвичайно нахабних злодіїв  у прокурорських погона, що остаточно знищили будь-які поняття про законність і правопорядок та «заточені» і навчені лише на організовану злочинну діяльність і мародерство  – НЕ  ЗМІНИТЬ ВЖЕ  НІЩО.

Тільки остаточна і повна деколонізація, декомунізація, деокупація  і повний розгін та найсуворіше покарання організованого злочинного мафіозного угрупування, що лише називається «прокуратурою»  –  здатні припинити те жахливе беззаконня і «бєспрєдєл», що ними здійснюється в Україні !

Україна ПОНАД  УСЕ !

Слава Нації ! Смерть ворогам !

Джерело:  Довженко – «Поема про море». 1958.

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад