СКАРГА в порядку ст. 303 КПК України на злочинну діяльність Генпрокурора Венедіктової
23. 12.2021 № 58 Слідчому судді
Печерського районного суду м. Києва
вул. Володимирська,15, місто Київ, 01601
e-mail: inbox@pc.ki.court.gov.ua
Скаржник: ТАВРІЙСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД
МИЛОСЕРДЯ ім. НЕСТОРА МАХНА (далі – Фонд),
в особі засновника і президента Фонду
Станіслава Павловича Стеценка, що діє
в інтересах Фонду і повноправних Людей та членів
комісії Фонду по захисту людських прав і свобод:
Вячеслава Івановича Тихого, Ірини Миколаївни
Нікітіної, Віктора Володимировича Міщенка, Олени
Григорівни Гури, Наталі Олександрівни Стеценко
вул. Соборна, 64/15, м. Гуляй-Поле, 70202
e-mail: fondmahno@gmail.com
СКАРГА
в порядку ст. 303 КПК України
Виконуючи правозахисні функції і статутні завдання Таврійського благодійного фонду милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонду) по захисту Людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод, я, Станіслав Павлович Стеценко, як засновник і президент Фонду, що діє в інтересах Фонду і його членів: Наталі Олександрівни Стеценко, Вячеслава Івановича Тихого, Ірини Миколаївни Нікітіної, Віктора Володимировича Міщенка та Олени Григорівни Гури, повноправних громадян українського народу, що згаданий у Преамбулі чинної Конституції України 1996 року як засновник та кінцевий бенефіціар чинної суверенної держави України, після багаторазових і безрезультатних звернень до Генпрокурора України, своїм вих. № 44 від 28.10.2021 змушений був звертатися з публічною претензією, потім вих. № 47 від 07.11.2021 – з другою публічною претензією щодо злісного невиконання двох рішень суду, а після чергового ігнорування і відсутності жодної відповіді – своїм вих. № 55 від 15.12.2021 на ім’я Генерального прокурора України Венедіктової Ірини Валентинівни відправив поштою відповідне публічне громадське звинувачення Фонду щодо діючих з відома Генпрокурора терористичних угруповань тоталітарної системи УРСР з назвами «поліція», «сбу», «прокуратура» і «суди», системна організована злочинна діяльність яких спрямована: проти усіх прав і свобод Людини та основ національної безпеки України, на масові фальсифікації кримінальних справ для забезпечення відкритого терору, грабунку і розбою в українському суспільстві, на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу та на утримання незаконно захопленої влади для здійснення корисливого грабунку організованою групою і відповідно підпадають під відповідальність по ч. 1 ст. 109, ст. 170, ч. 5 ст. 186, ч. 5 ст. 187, ч. 2 ст. 375 та ч. 4 ст. 382 КК України (2341-14) .
Про вчинення злочину посадовими особами терористичних угруповань тоталітарної системи УРСР з назвами «поліція», «сбу», «прокуратура» і «суди», Фондом ставилися вимоги до Генерального прокурора Венедіктової І.В.:
- Розглянути особисто залишені без розгляду дві претензії Фонду з доданими публічними документами та публічне громадське звинувачення і згідно пунктів 1, 5 ст. 217 КПК України, відповідною постановою Генерального прокурора України матеріали досудових розслідувань по кримінальному провадженню № 42021000000002191 та № 42021000000002009 щодо «суддів» Телегуз С.М., Романько О.О., Окладнікової О.І., що злочинно діють у змові з «прокурорами» Бабаченком В.І., Шрамко Ю.О. і «поліцейськими» Андрющенком С.В., Бідним В.Г., Рожко В.В., Стадніченком Є.С. та спільно з багатьма невідомими посадовими особами місцевої «поліції», «прокуратури» і «сбу» – об’єднати в єдине провадження;
- У зв’язку з особливою актуальністю і широким публічним резонансом в українському суспільстві та світі, здійснити Генпрокурором особисто належну перекваліфікацію об’єднаного провадження групової злочинної діяльності по ч. 1 ст. 109, ст. 170, ч. 5 ст. 186, ч. 5 ст. 187, ч. 2 ст. 374, ч. 2 ст. 375 та ч. 4 ст. 382 КК України;
- Вжити усіх необхідних заходів для негайного усунення учасників групового злочину з займаних посад, відсторонення їх від державної влади і служби та припинення діяльності ліквідованого, але злочинно діючого в Пологівському районі приватного «Гуляйпільського районного суду» ;
- Об’єднане кримінальне провадження взяти на особистий контроль Генеральним прокурором України;
- Про прийняті Генпрокурором рішення і заходи контролю повідомити письмово і на нашу електронну пошту, а також одночасно забезпечити належне досудове розслідування та надання Фонду протягом 24 годин на наш офіційний e-mail: fondmahno@gmail.com витягу з ЄРДР з обов’язковим внесенням в нього найменування, коду ЄДР, юридичної адреси, розрахункового рахунку, місця та дати реєстрації юридичної особи «Гуляйпільський районний суд», щодо якої здійснюється кримінальне провадження, а також анкетні дані її представника.
Вказане публічне громадське звинувачення Генпрокурору Венедіктовій І.В. було направлене засобами поштового зв’язку 17 грудня 2021 року та вручено Венедіктовій І.В особисто 21.12.2021 року, що підтверджується відповідним повідомленням про вручення (дивитись на звороті арк. 6 громадського звинувачення Фонду № 55 від 15.12.2021 квитанції та трекінг Укрпошти ).
Проте, станом на сьогоднішній день, жодна з вимог задоволена не була, належного внесення протягом 24 годин до ЄРДР і ніяких повідомлень про результати розгляду двох претензій і публічного громадського звинувачення Фонду № 55 від 15.12.2021 про організовану злочинну діяльність терористичних угруповань тоталітарної системи УРСР з назвами «поліція», «сбу», «прокуратура» і «суди», узгоджені злочинні дії яких мають усі загальні ознаки групового злочину проти основ національної безпеки України зі свідомим порушенням Рішення Конституційного суду України у справі № 9-зп від 25 грудня 1997 року (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/v009p710-97), рішення Конституційного суду України № 13-рп/2000 від 16 листопада 2000 у справі Солдатова Г.І. (v013p710-00) , а також зі злісним невиконанням двох рішень Печерського районного суду від 11 березня та від 06 вересня 2021 року, з незаконними переслідуваннями вигаданими кримінальними справами протягом року, підробленням обвинувачення і документів, грабунком і розбоєм та винесенням завідомо неправосудних рішень, спільні дії яких спрямовані виключно на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу та утримання терором злочинно захопленої державної влади кримінальними угрупуваннями від злочинної системи тоталітарної УРСР – відповіді не надано. Втім, керованими і підконтрольними Венедіктовій І.В. прокурорами та слідчими не надано і будь-яких інших документів, які б містили інформацію про номер, присвоєний об’єднаному кримінальному провадженню згідно ч. 1, 5 ст. 217 КПК України, про НАЛЕЖНЕ призначення і здійснення досудового слідства згідно ч. 5 ст. 216 та ч. 1, 2, 5 ст. 218 КПК України слідчими прокуратури і НАБУ ,а не ДБР, які взагалі не мають права проводити слідство стосовно суддів, прокурорів і інших чиновників категорії «А», розпочатому за повідомленими фактами і наданими Фондом документальним доказам.
Разом з тим, відповідно до ч. 1 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний виконати ВСІ необхідні дії для припинення правопорушення і внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, в даному випадку має визначатися згідно ч. 5 ст. 218 КПК України виключно Генеральним прокурором ВенедіктовоюІ.В. чи її заступником для належного визначення підслідності і проведення досудового розслідування.
Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається (ч. 4 ст. 214 КПК України).
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржені бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань чи отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов’язаний вчинити у визначений цим кодексом строк, – заявником, потерпілим, його представником чи законним представником, підозрюваним, його захисником чи представником юридичної особи.
З положення ст.303 КПК України випливає, що особа має право оскаржити саме бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР. Тобто, КПК України не передбачено право оскаржувати «рішення» про невнесення даних до ЄРДР. Отже, законодавець не передбачував і те, що слідчий, прокурор може прийняти рішення про відмову у реєстрації заяви в ЄРДР, оскільки така відмова прямо заборонена ст. 214 КПК України (4651-17) , а внесення даних в ЄРДР, об’єднання вже відкритих споріднених кримінальних проваджень та належна їх кваліфікація – ЄДИНА ОБОВ’ЯЗКОВА ДІЯ для Генпрокурора Венедіктової І.В..
При цьому з застосуванням дискримінації порушено непорушне моє право і право Фонду та право інших членів Фонду на свободу зібрань та об’єднання з іншими особами для захисту своїх прав і інтересів, так як згідно до статей 1, 11, 13, 14, 17 Європейської конвенції з прав людини(995_004), здійснення цих прав і свобод через Фонд не підлягають жодним обмеженням.
Таким чином, очевидним є факт порушення Генпрокурором Венедіктовою І.В. вище вказаних норм вітчизняного і міжнародного права, в результаті чого її злочинною бездіяльністю приховується спільна організована злочинна діяльність терористичних організацій тоталітарної системи УРСР з назвами «поліція», «сбу», «прокуратура» і «суди», що в неконституційний спосіб захопили і узурпували державну владу та здійснюють корисливу злочинну діяльність, спрямовану на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу в Україні, на корисливий грабунок і розбій та на утримання терором захопленої в злочинний спосіб державної влади кримінальними угрупуваннями від тоталітарної системи УРСР-СРСР, з свідомим порушенням ратифікованих міжнародних угод та порушенням статей 1, 3, 5, 6, 11,13, 14, 17 Європейської конвенції з прав людини.
На підставі статей 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 19, 21-24, 27, 28, 32-34, 36, 37, 40, 60, 61, 64, 68, 92, 124, 129 Конституції України (254к/96-вр) , статей 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17 Європейської конвенції з прав людини (995_004) , статей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (994_948) , пунктів 1, 5 статті 127 КПК України (4651-17) , керуючись статтями 55, 214, 215, 216, 217, 218, 303, 304, 306, 307 КПК України, іншого чинного вітчизняного і міжнародного законодавства, власних статутних і наданих повноважень, доданого і публічно опублікованого, Фонд
ВИМАГАЄ:
1) Розглянути особисто залишені без розгляду дві публічні претензії Фонду № 44 від 28.10.2021 і № 47 від 07.11.2021 з доданими публічними документами, а також громадське публічне звинуваченні від 15.12.2021 № 55 і згідно пунктів 1, 5 ст. 217 КПК України, відповідною постановою Генерального прокурора України матеріали досудових розслідувань по кримінальному провадженню № 42021000000002191 та № 42021000000002009щодо «суддів» Телегуз С.М., Романько О.О., Окладнікової О.І., що злочинно діють у змові з «прокурорами» Бабаченком В.І., Шрамко Ю.О. та «поліцейськими» Андрющенком С.В., Бідним В.Г., Рожко В.В., Стадніченком Є.С. та спільно з багатьма невідомими посадовими особами місцевої «поліції», «прокуратури» і «сбу» – об’єднати в єдине провадження.
2) У зв’язку з особливою актуальністю і широким публічним резонансом в українському суспільстві та світі, здійснити особисто Генпрокурором належну перекваліфікацію об’єднаного провадження групової злочинної діяльності по ч. 1 ст. 109, ст. 170, ч. 5 ст. 186, ч. 5 ст. 187, ч. 2 ст. 374, ч. 2 ст. 375 та ч. 4 ст. 382 КК України.
3) Негайно повернути спущені до ДБР для розвалу кримінальних проваджень ВСІ звернення і документи Фонду та згідно ч. 5 ст. 218 КПК України виключно Генеральним прокурором ВенедіктовоюІ.В. чи її заступником забезпечити НАЛЕЖНЕ визначення підслідності і здійснення досудового слідства згідно ч. 5 ст. 216 та ч. 1, 2, 5 ст. 218 КПК України слідчими прокуратури і НАБУ , а не ДБР, якому це не підслідно.
4) Вжити усіх необхідних заходів для негайного усунення учасників групового злочину з займаних посад, відсторонення їх від державної влади і служби та припинення діяльності ліквідованого, але злочинно діючого в Пологівському районі приватного «Гуляйпільського районного суду» .
5) Об’єднане кримінальне провадження взяти на особистий контроль Генеральним прокурором України.
6) Про прийняті Генпрокурором Венедіктовою І.В. заходи контролю повідомити Фонд письмово і на його електронну пошту, а також одночасно забезпечити належне досудове розслідування та надання Фонду протягом 24 годин на наш офіційний e-mail: fondmahno@gmail.com витягу з ЄРДР з обов’язковим внесенням в нього найменування, коду ЄДР, юридичної адреси, розрахункового рахунку, місця та дати реєстрації юридичної особи «Гуляйпільський районний суд», щодо якої здійснюється кримінальне провадження, а також анкетні дані її представника.
Додаток з завіреними копіями:
1) Публічна претензія Фонду № 44 від 28.10.2021 до Генпрокурора Венедіктової І.В. – на 1 арк.;
2) Друга публічна претензія Фонду № 47 від 07.11.2021 до Венедіктової І.В. – на 7 арк.;
3) Публічне громадське звинувачення № 55 від 15.12.2021 до Венедіктової І.В. – на 7 арк.;
4) Трекінг Укрпошти про вручення Венедіктовій І.В. громадського звинувачення – на 1 арк.;
5) Ухвала Печерського районного суду від 11 березня 2021 – на 1 арк.;
6) Ухвала Печерського районного суду від 06 вересня 2021 – на 1 арк.;
7) Лист голови Печерського райсуду Р.Ю.Козлова від 22 вересня 2021 № 4567/21 – на 1арк.;
8) D2BToday.com.ua фіксує реєстрацію приватного «Гуляйпільського районного суду» – на 1 арк.;
9) Зафіксована D2BToday.com.uaприватна компанія «апеляційний суд» в Запоріжжі – на 1 арк.;
10) Витяг з ЄРДР по кр. пров. № 42021000000002191 за підписом Зубчука Р.В. – на 1 арк.;
11) Витяг з ЄРДР по кр. пров. № 42021000000002009 за підписом Шульгіна С.О. – на 1 арк.;
12) Злочинна відписка з Генпрокуратури від 01.10.2021 за підписом С.Шульгіна – на 1 арк.;
13) Злочинна відписка з Генпрокуратури від 07.11.2021 за підписом Р.Зубчука – на 1 арк.;
14) Злочинна відписка з Генпрокуратури від 09.11.2021 за підписом О.Ватутіна – на 1 арк.;
15) Злочинна відписка з облпрокуратури від 03.12.2021 за підписом М.Ковалевського – на 2 арк.;
16) Дві відписки з облпрокуратури по заяві Фонду № 47 від 07.11.2021 та по заяві Фонду № 49 від 15.11.21 за підписом Маргарити Стрига – на 2 арк.;
17) Відписка з ДБР в м. Мелітополі від 07.12.2021 за підписом Руслана Єни – на 2 арк.;
18) Витяг з ЄРДР по кр. пров. № 42021000000002191 за підписом Федорова Д.М. – на 1 арк.;
19) Витяг з ЄРДР по кр. пров. № 42021000000002009 за підписом Гордієнко Т.Є. – на 1 арк.;
20) Архівна копія постанови ВРУ № 2137-ХІІ від 19.02.1992 року – на 1 арк.;
21) UPIK® Datensatz-L зафіксував реєстрацію МВС в офшорах на Аляскі – на 1 арк.;
22) «Кабмін» Яценюка не утворював територіальні органи поліції – на 1 арк.;
23) Лист Мінюсту щодо відсутності службових посвідчень в поліції – на 1 арк.;
24) Лист Апарату ВРУ № 18/07-512 від 15 березня 2021 про відсутність законодавства – на 1 арк.;
25) Довідка Фонду № 57 від 21.12.2021 року про членство у Фонді – на 1 арк.;
26) Правозахисні повноваження Фонду від 04 грудня 1996 року – на 1 арк.;
27) Виписка з статуту Фонду – на 1 арк..
Всього додатку: на 42 аркушах.
Засновник і президент Фонду С.П.Стеценко