Главная > Про Україну > Мінюст: ОРГАНІЗОВАНА ЗЛОЧИННА ДІЯЛЬНІСТЬ проти УКРАЇНЦІВ і на повалення Української державності

Мінюст: ОРГАНІЗОВАНА ЗЛОЧИННА ДІЯЛЬНІСТЬ проти УКРАЇНЦІВ і на повалення Української державності


7-06-2017. Разместил: Admin
Мінюст: ОРГАНІЗОВАНА ЗЛОЧИННА ДІЯЛЬНІСТЬ проти УКРАЇНЦІВ і на повалення Української державності

Фемі́да – є загальновизнаним символом правосуддя і непідкупності, упорядницею і охоронницею  моральних основ, на яких  ґрунтується цивілізоване суспільство,  сучасний символ правової і всієї юридичної системи держави. В давньогрецькій міфології Фемі́да була богинею права й законного порядку, яка наглядала за тим, щоб ні люди, ні боги не порушували законів. У переносному значенні Феміда — уособлює собою закон і правосуддя. Але якщо спочатку Феміда зображувалася з відкритими очима, то в подальшому так звані жерці Феміди  (судді, юристи) безжально зав’язали їй очі, мовляв так краще їй буде залишатися неупередженою, щоб сліпо творити правосуддя і забезпечувати законність.

В подальшому завжди корисливі так звані слуги закону (судді і юристи) змішали образи давньогрецької богині Феміди і римської богині Юстиції, знову  ввівши суспільство в замішання. За їх словами, жінку в мантії з мечем, вагами і пов`язкою на очах правильніше називати Юстицією, а не Фемідою, оскільки у останньої на момент появи Юстиції ще не були зав`язані очі. Однак традиційні уявлення говорять про те, що Юстиція –  це все ж таки  вдосконалена копія Феміди, а не навпаки, де сучасні структури від Юстиції і Феміди жодним чином не виконують своїх обов'язків по забезпеченню моральних основ, правопорядку, законності і правосуддя.  

В Україні вже давно не існує правосуддя, а закон – замінений «бєспрєдєлом» суддів і юристів, які так чи інакше за своїм посадовим становищем ототожнюють себе з Фемідою чи Юстицією. Але проклинаючи вкрай корисливих і корумпованих суддів, прокурорів та продажних адвокатів від бандитської «шоколадної» Феміди, українське суспільство цілеспрямовано відволікається від тих «жерців закону», що діють  від злочинної Юстиції, які багато років  бандитськими «законами» безпосередньо створювали і продовжують далі створювати злочинну мафію в судах, прокуратурі, міліції-поліції, адвокатурі, нотаріаті та інших державних так званих «правоохоронних» органах, що нині перетворені в жахливі мафіозні угрупування для корисливого здирства, грабунку і мародерства «від закону».

В усьому цивілізованому світі саме на органи юстиції покладається обов’язок по формуванню державної політики у боротьбі з корупцією, підбору і формуванню кадрів в судах та інших державних органах, що безпосередньо забезпечують правосуддя, законність і правопорядок та справедливість в суспільстві. Але ще від Кучми в Україні саме органи юстиції  стали первинним осередком всеохоплюючої державної корупції, жадоби і ненаситного здирства, де була встановлена «такса» як для отримання «хлібних» посад в судах, прокуратурі, адвокатурі, нотаріаті, так і «такса» для подальших «відкатів» на самий «верх» від злочинного грабунку  і  тотального нищення в Україні УСІХ БЕЗ  ВИНЯТКУ ПРАВ і  СВОБОД  ЛЮДИНИ і ГРОМАДЯНИНА, в тому числі і прав на життя.

Про злочинну діяльність Міністерства юстиції України під керівництвом одіозного Лавриновича, Лукашки, Петренка  та набраних ними  бандитських «кадрів», що окупували Мінюст і системними зловживаннями множать війну в усіх проявах та поширюють і «узаконюють» корупцію, мародерство і злочинність в державних органах влади – лише згадують зрідка і лише тоді, коли гнійний чиряк лусне і забризкає все навколо кривавим задушливим гноєм, як це сталося на Кривавому Майдані 2014 року після  узурпатора Лавриновича.

Читати також: ЛАВРИНОВИЧ ТОЧНО УЗУРПАТОР, АЛЕ  НЕ САМ

Нинішній  провідник тотальної узурпації державної влади від Мінюсту Петренко навіть не ховає своєї антиукраїнської сутності, одягнувши «вишиванку» юдейців, які після Кривавого Майдану антиконституційно захопили найвищі посади в державі і відверто проводять політику всеохоплюючого державного геноциду  проти УКРАЇНЦІВ в усіх сферах життя під час неоголошеної кривавої війни. По суті подальша всеохоплююча узурпація державної влади від Петренка здійснюється як відкрите тотальне мародерство з УКРАЇНСЬКОЇ  ДЕРЖАВИ і УКРАЇНСЬКОЇ  НАЦІЇ до повного їх знищення.

Читайте також:  Мінюст діє в режимі «души і знищуй»  українців і все українське

Очевидно Петренко взяв приклад з «шоколадного гаранта», який навіть свою злодійську інавгурацію провів в режимі нікчемного правочину. І з цього моменту, де впав перший український     солдат, ВСІ БЕЗ  ВИКЛЮЧЕННЯ  ПРАВОЧИНИ в Україні ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ в ЗЛОЧИННОМУ  РЕЖИМІ НІКЧЕМНИХ ПРАВОЧИНІВ, які нічого крім своєї недійсності і злодійства не створюють. Ігноруючи Конституцію та чинне вітчизняне і міжнародне законодавство, так само злочинно діє і Мінюст України, проводячи політику «шоколадної» окупації і ненаситного грабунку.

Читайте також: ПО ЗАКОНУ «король» ВИЯВЛЯЄТЬСЯ «ГОЛИМ» і НІКЧЕМНИМ  

Ненаситна жадоба Петренка на посаді міністра юстиції вже далеко перевершила грабіжницьку жадобу його «папєрєдніков». Петренко і набрана ним команда злодіїв на протязі трьох років своєї антидержавної діяльності остаточно перетворила Мінюст України в передову «п’яту» колону окупантів з особливими інструментами корупції, сепаратизму і саботажу усіх понять права, де створюють бандитські «закони» за  схемами грабунку і мародерства, що не тільки відверто суперечать колоніальній «шоколадній» Конституції України, а й усім нормам міжнародного права та будь-якому здоровому глузду.

Читати також: Конвенція про апостиль: Перешкоди і реалії застосування в Україні

Набрана  узурпатором Петренком команда злодіїв в Мінюсті заточена  виключно на «узаконення» геноциду і «бєспрєдєла» для подальшого безмежного грабунку. Виконуючи замовлення  на  повну і остаточну руйнацію Української Держави і знищення Української Нації усіма формами і видами тотального «шоколадного узаконеного» геноциду, Мінюст від Петренка під виглядом «рєформ» не тільки не виконує з 2014 року своїх обов’язків по належному проведенню антикорупційної і антидискримінаційної експертизи, перш ніж реєструвати «шоколадні закони», що напхані кримінальними схемами грабунку і масового вбивства УКРАЇНЦІВ в неоголошеній війні, а й створив небачені до цього в світі інструменти для злочинного визискування і знищення української нації.

Читати також: З А Я В А на проведення державної антикорупційної і антидискримінаційної експертизи

Явно не задовольняючи вже свої вовчі апетити від шалених відкатів з жахливо корумпованих судів, нотаріату та пенітенціарних служб, Мінюст від «реформатора» Петренка для всеохоплюючої корупції використовує підконтрольні йому державні реєстри, які стали чи не основним інструментом «узаконеного» мародерства і корупції. Перевівши реєстри майже  на повністю електронний режим і обмеживши до нестями паперовий документообіг при видачі документів на права власності, бандитським Мінюстом Петренка і К°  фактично знищено саме поняття непорушного права власності.

Читайте також: ПОЗБАВИТИ  КВАРТИРИ, БУДИНКУ  чи ЗЕМЛІ  ПРЕДКІВ  – можуть ударом по клавіші

А щоб якомога довше продовжити такий милий для шоколадних збоченців  «узаконений бєспрєдєл» в Україні, «петренки» з Мінюсту до 1 липня 2017 року запланували завершити остаточну узурпацію влади і знищення українських громадських організацій шляхом … невнесення або виключення з ЄДР неугодних шоколадній тиранії. Саме з цією метою Мінюстом запроваджено «червоний» терор у сфері держреєстрації, де «слуги закону» наслідують катів українського народу – Лєніна, Сталіна, Дзержинського та інших представників агресивного «русскава міра», злочинно  застосовуючи на державній службі махровий сепаратизм  і  колабораціоні́зм (читай – зрадництво на користь ворогів), а також людиноненависницьку комуністичну тоталітарну ідеологію та їхні символи, які суворо заборонені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» .

Читайте також: Мінюст в розрізі: Законність чи червоний терор ?

Будь-які розмови про відновлення повсякчас порушуваних прав і свобод людини, про припинення жахливої корупції та наведення законності і правопорядку в жахливо корумпованих судах, нотаріаті, адвокатурі чи пенітенціарній службі – залишаться пустими балачками, доки не буде знищено гніздо організованої антидержавної злочинної діяльності в Мінюсті.

Читайте також: Психологія «червоного» терору від Мінюсту –  ЗЛОЧИН

Висновок очевидний:

В Мінюсті НЕМАЄ НІ  КРАПЛІ  ЗАКОННОСТІ чи СПРАВЕДЛИВОСТІ !

ОРГАНІЗОВАНА ЗЛОЧИННА ДІЯЛЬНІСТЬ Мінюсту СПРЯМОВАНА ПРОТИ УКРАЇНЦІВ і на повалення Української державності !

МАХРОВА ВСЕОХОПЛЮЮЧА КОРУПЦІЯ і «узаконений» ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОЇ  НАЦІЇ ПОЧИНАЄТЬСЯ саме з  Мінюсту !

АНТИДЕРЖАВНИЙ ЗЛОЧИННИЙ  Мінюст в такій формі і з такими «кадрами» ─ НЕ  МАЄ ПРАВА НА  ПОДАЛЬШЕ ІСНУВАННЯ !

Щоб  досконаліше вникнути і зрозуміти існуючу ситуацію та виниклі загрози від нинішнього Мінюсту  для громадянського суспільства в Україні, пропонуємо познайомитися з попередніми аналітичними матеріалами на цю тему:

Про антинародну і антиукраїнську сутність Мінюсту

Голові  СБУ Грицаку: Заява про груповий злочин, що підриває основи державного устрою і застосування  державного  терору, що забезпечує  окупацію України колаборантами і зрадниками на держслужбі

Генеральному прокурору України:  Скарга на організовані злочинні дії 

Мінюст діє в режимі «души і знищуй»  українців і все українське

ОСТАННЯ СТАДІЯ  УЗУРПАЦІЇ ВЛАДИ:  Знищення громадських організацій

Мінюст – гнила «відрижка» тоталітарного минулого

Україна ПОНАД УСЕ !

Слава НАЦІЇ ! Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / УкраїнаВернуться назад